Back-end Developer

W związku z rozwojem naszej firmy, szukamy ambitnego i zdolnego Back-end developera, chcącego zasilić szeregi naszego zespołu.

Obowiązki:
  • samodzielne wdrażanie dedykowanych aplikacji webowych
  • wdrożenia systemów CMS
  • pomaganie kolegom z zespołu
  • tworzenie pluginów, komponentów, integratorów itp.
Wymagania:
  • dobra znajomość PHP (OOP)
  • oczekujemy dobrego jakościowo kodu (SOLID, DRY)
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych w j. Angielskim
  • dobra znajomość Git
  • analityczne myślenie oraz chęć nauki
  • umiejętność rozwiązywania problemów
Mile widziane:
  • znajomość Symfony
  • znajomość CMSów Wordpress/Joomla/Drupal/Prestashop
  • podstawowa znajomość środowiska Linux
  • umiejętność posługiwania się narzędziami typu: Grunt, Gulp, Docker, Ionic
  • umiejętność werbalnej komunikacji z ludźmi ;)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 6000-10000 zł brutto (w zależności od umiejętności)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • budżet szkoleniowy
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w młodym, energicznym zespole
  • możliwość rozwoju przy ambitnych projektach
  • własne stanowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet multisport i pakiet medyczny
  • stół z piłkarzykami oraz konsola Xbox One na wyposażeniu biura ;)
Jak działamy?
  • Scrum / Kanban
  • Pair programming
  • Code Review
  • testy jednostkowe (jak jest czas ;)
  • lubimy się uczyć i testować nieszablonowe rozwiązania
  • nie zamykamy się na technologie
  • szkolimy się
  • mamy testera manualnego w zespole
  • atomizujemy wszystko :)
  • dajemy swobodę w wyborze technologii i narzędzi
Stack technologiczny / narzędzia:
  • PHP
  • PHP7
  • OOP
  • SYMFONY
  • COMPOSER
  • DOCKER
  • KUBERNETES
  • UNIT TESTS
  • CQRS
  • MySQL
  • GIT
  • GITLAB
  • RABBIT MQ
  • REDIS
  • SCRUM
  • KANBAN
  • JIRA
  • PAIR PROGRAMMING

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w Państwa dokumentach:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych dla celów naboru (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 883).

CV prosimy wysyłać na hello@empressia.co